आइतबार १० आषाढ २०८१

काठमाडौँ – के तपाईलाई थाहा छ ? संसारमा एउटा धनी कुकुर छ, जसको जीवन नै विलासीमा बित्छ । समाचार एजेन्सीका अनुसार विश्वको सबैभन्दा धनी कुकुरको नाम कण्डर ६ हो ।

संसारमा धेरै धनी व्यक्तिहरू छन् जसको जीवनशैलीको सामाजिक सञ्जालमा चर्चा हुन्छ। तर आज हामी तपाईलाई संसारकै सबैभन्दा धनी कुकुरको बारेमा बताउन गइरहेका छौँ । यो कुकुर विलासी जीवन बिताउँछ।

जर्मन शेफर्ड नस्लको यो कुकुर प्रसिद्ध पप गायिका म्याडोनाको पुरानो घरमा नभई कतै बस्छ । यति मात्र होइन, यो कुकुरसँग ठूलो याट पनि छ । जानकारी अनुसार उनको ६ अर्ब ८१ करोडको घरमा कन्दर ६ कुकुर बस्छ । जुन क्यारेबियन टापुहरूमा छ र यसले फुटबल क्लब पनि चलाउँछ। यो संसारको सबैभन्दा धनी कुकुर हो।

यस बाहेक, यो कुकुर अक्सर विलासी डिनर र याट यात्रा मा जान्छ। यति मात्र होइन यो कुकुर संसारमा घुमिरहन्छ । द सनको रिपोर्टका अनुसार यो कुकुरको पैसा आफूले नभई ६६ वर्षका इटालियन उद्यमी मौरिजियो मियाँको नियन्त्रणमा छ ।

जानकारीका अनुसार मियाँ गान्डर कर्पोरेशनका सीईओ हुन् जसले यस कुकुरको मूल मालिकले छोडेको २९ अर्ब २ करोड रुपैयाँको सम्पत्ति हेरचाह गरिरहेका छन् । जर्मन काउन्टेस कार्लोटा लेबेन्स्टाइनले आफ्नो सम्पूर्ण सम्पत्ति यस कुकुरको नाममा दिएकी थिइन् ।

गुन्डरका पीआर लकी कार्लसन भन्छन् कि जब लिबेन्स्टाइनको मृत्यु भयो, उनको नजिक कोही थिएन। लाइबेन्स्टाइनले आफ्नो सबै सम्पत्ति आफ्नो प्यारो कुकुरको नाममा दिनुको कारण यही थियो। यस पछि, गन्डर ट्रस्ट गठन भयो, जसको काम भनेको सम्पूर्ण सम्पत्ति गान्डर र उनको परिवारसँग रहन्छ भन्ने सुनिश्चित गर्नु हो। यसको नाममा धेरै फुटबल क्लबहरू पनि छन्। यसबाहेक पनि उनको नाममा धेरै सम्पत्ति छन् ।


Last Updated on: March 3rd, 2024 at 7:37 am
४९ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया