आइतबार १० आषाढ २०८१

एजेन्सी । केही दिनमा शक्तिशाली ग्रह मंगल ग्रह शनिको कन्या राशिमा प्रवेश गर्नेछ । धनको दाता शुक्र र शनि यस राशिमा पहिले देखि नै अवस्थित छन्। मंगलको गोचर हुने बित्तिकै कुम्भ राशिमा शनि, शुक्र र मंगलको संयोग बन्नेछ।

मार्च १५ मा शनि, शुक्र र मंगलको संयोगले कुम्भ राशिमा महालक्ष्मी योग बन्नेछ, जुन मार्च ३० सम्म रहनेछ। कुम्भ राशीमा शनि, मंगल र शुक्रको मिलनबाट बन्ने महालक्ष्मी योगले कुन राशिलाई धनी बनाउँदैछ भन्ने बारे जानौं-

मेष
शनि, मंगल र शुक्रको संयोगले बन्ने महालक्ष्मी योग मेष राशिका व्यक्तिका लागि शुभ साबित हुन सक्छ। यो समयमा भाग्यले साथ दिनेछ। कुनै नयाँ कामको थालनी गर्नु शुभ रहनेछ । सन्तानको सम्बन्धमा केही शुभ समाचार सुन्न सकिनेछ । तपाईको पार्टनरसँग चलिरहेको समस्या बिस्तारै समाप्त हुनेछ।

वृश्चिक
शनि, शुक्र र मंगल ग्रहको संयोगबाट बन्ने महालक्ष्मी योग वृश्चिक राशि हुनेहरुका लागि निकै लाभदायक रहनेछ । यस अवधिमा व्यापारमा लगानी गर्नु राम्रो रहनेछ। आफ्नो स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुपर्छ । एकै समयमा, तपाईं धेरै सकारात्मक र आत्मविश्वासी हुनुहुनेछ र आफ्नो बुद्धिले हरेक समस्याको समाधान गर्नुहुनेछ।

मिथुन
शनि, शुक्र र मंगलको संयोगले बन्ने महालक्ष्मी योग मिथुन राशिका लागि लाभदायक साबित हुन सक्छ। जीवनमा जारी समस्याबाट मुक्ति पाउन सक्नुहुन्छ। दाम्पत्य जीवनमा रोमान्स कायम रहनेछ। यात्राको सम्भावना छ । यस समयमा तपाईले आफ्नो स्वास्थ्यको विशेष ख्याल गर्नुपर्दछ। साथै, तपाईंले करियर जीवनमा नयाँ जिम्मेवारीहरू प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ।


Last Updated on: March 12th, 2024 at 8:18 am
७०४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया