आइतबार १० आषाढ २०८१

मेष– आत्मसंयम रहनु होला । प्रगतिको बाटोमा आउने बाधाहरु हट्नेछन् । आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछ । कार्यस्थलमा विवादबाट टाढा रहनुहोस्। जीवनसाथीको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । धार्मिक यात्राको सम्भावना छ । समाजमा मान सम्मान बढ्नेछ तर क्रोध र सन्तुष्टिको भावना कायम रहनेछ।

वृष– मानसिक अशान्तिको अनुभव हुन सक्छ । अभिभावकको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । घरपरिवारबाट सहयोग मिल्नेछ । कार्यस्थलमा प्रगति हुनेछ । आम्दानीका नयाँ साधनहरु बन्नेछन् । अध्यात्ममा रुचि बढ्नेछ। शैक्षिक कार्यमा बाधा आउन सक्छ । धैर्य राख्नुहोस् र प्रयास जारी राख्नुहोस्। मेहनतको फल अवश्य मिल्नेछ।

मिथुन– पारिवारिक जीवनमा सुख मिल्नेछ । व्यापार व्यावसाय विस्तार हुनेछ । कानुनी मामिलामा विजयी हुनेछ। सत्तारुढ दलबाट सहयोग पाइनेछ तर मनमा अलिकति चिन्ता रहन सक्छ । भावुकताबाट बच्नुहोस्। पैसासँग सम्बन्धित निर्णयहरूमा सावधान रहनुहोस्। भावुक भएर कुनै निर्णय नगर्नुहोस्।

कर्कट – आजको दिन निकै शुभ रहनेछ । पुराना साथीभाइसँग भेट हुनेछ । नोकरी तथा व्यवसायमा उन्नतिको नयाँ अवसर मिल्नेछ । कार्यस्थलमा उच्च अधिकारीबाट सहयोग मिल्नेछ । लामो समयदेखि रोकिएका काम सफल हुनेछन् । आम्दानी बढ्नेछ, तर कामको लागि धेरै यात्रा गर्नु पर्नेछ।

सिंह – आज तपाईंले आफ्ना दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरूलाई आर्थिक सहयोग गर्नु पर्ने हुन सक्छ। आमाको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । दाम्पत्य जीवनमा सुख मिल्नेछ। प्रेम सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । धार्मिक कार्यमा रुचि बढ्नेछ। आम्दानीका नयाँ स्रोतबाट आर्थिक लाभ हुनेछ। बुद्धिमानीपूर्वक लगानी गर्नुहोस् र खर्च नियन्त्रण गर्नुहोस्।

कन्या– बोलीमा मिठास रहनेछ तर क्रोधबाट बच्नुहोला । सन्तानबाट शुभ समाचार सुन्न सकिनेछ । आम्दानी बढाउने नयाँ अवसर मिल्नेछ। कार्यको दायरा फराकिलो हुनेछ । यद्यपि, अतिरिक्त खर्च पनि हुनेछ। विद्यार्थीहरूले प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षामा सफलता हात पार्नेछन्।

तुला– सत्तारुढ दलबाट सहयोग मिल्नेछ । आत्म-नियन्त्रित हुनुहोस्। साथीभाइको सहयोगले रोजगारीको नयाँ अवसर मिल्न सक्छ। शैक्षिक कार्यमा सफलता मिल्नेछ । सामाजिक हैसियत र प्रतिष्ठा बढ्नेछ तर पारिवारिक जिम्मेवारी पनि बढ्नेछ। कला संगीतमा रुचि बढ्न सक्छ। नकारात्मकतालाई आफूमाथि हावी हुन नदिनुहोस्।

वृश्चिक– आफ्नो क्रोधलाई नियन्त्रण गर्नुहोस्। परिवारका सदस्यको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । शैक्षिक कार्यमा बाधा आउन सक्छ । घरमा पाहुनाको आगमनले खुशीको वातावरण रहनेछ। कार्यालयमा नयाँ परियोजनामा ​​काम गर्ने अवसर मिल्नेछ। आफ्नो खानपानको ख्याल राख्नुहोस्। परिवारका सदस्यहरूसँग धार्मिक स्थल घुम्ने योजना बन्न सक्छ।

धनु- आजको दिन तपाईको लागि शुभ रहनेछ। कार्यस्थलमा ठूलो परिवर्तनको लागि तयार रहनुहोस्। जागिर खोज्नेहरूले आज अन्तर्वार्तामा सफलता प्राप्त गर्नेछन्। आर्थिक लाभको नयाँ अवसर मिल्नेछ । घरमा सकारात्मक वातावरण रहनेछ। समाजमा मान सम्मान बढ्नेछ । तपाईं आत्मविश्वासले भरिपूर्ण हुनुहुनेछ र कडा परिश्रमका साथ गरिएका सबै कामहरू सफल हुनेछन्।

मकर- मन शान्त रहनेछ। तर्कबाट टाढा रहनुहोस्। कसैसँग अनावश्यक विवाद नगर्नुहोस्। बुवाको स्वास्थ्यमा ध्यान दिनुहोला । शैक्षिक कार्यमा अवरोधको सामना गर्नु पर्नेछ। जागिर परिवर्तन गर्ने अवसर मिल्न सक्छ । आम्दानीका नयाँ स्रोतबाट आर्थिक लाभ हुनेछ, तर खर्च पनि बढ्नेछ। लगानी गर्नु अघि अनुभवी व्यक्तिको सल्लाह अवश्य लिनुहोस्।

कुम्भ- आजको दिन सामान्य रहनेछ। भावनामा उतारचढाव आउन सक्छ। अत्याधिक खर्चले मन खिन्न रहनेछ । आत्मविश्वासको कमी महसुस हुनेछ। यद्यपि पुराना साथीभाइसँग भेटघाटले मन प्रसन्न रहनेछ। आम्दानीका नयाँ बाटाहरू पनि खुल्नेछन्। काममा उच्च अधिकारीबाट सहयोग मिल्नेछ ।

मीन- धैर्य र शान्त मनले निर्णय लिनुहोस्। नोकरी तथा व्यवसायमा प्रगतिको अवसर मिल्नेछ । आर्थिक स्थिति बलियो हुनेछ। कार्यस्थलमा विवादबाट टाढा रहनुहोस्। जीवनसाथीबाट सहयोग मिल्नेछ । दाम्पत्य जीवनमा सुख मिल्नेछ। सन्तानबाट शुभ समाचार सुन्न सकिनेछ । विद्यार्थीहरूले प्रतियोगी परीक्षामा सफलता मिल्नेछ।


Last Updated on: January 28th, 2024 at 9:03 am
७०७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया