बिहिबार ३१ जेठ २०८१

काठमाडौं – मोडल तथा टिकटक स्टार एलिना राईका तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा निकै भाइरल भइरहेका छन् । यसको एउटा कारण हो कट्रिना कैफ । किनकी उनको रुप कैटरीना कैफ डोपलगेङ्गरसँग मिल्दोजुल्दो छ ।

तर, एलिनाले आफू र कट्रिनाबीच कुनै समानता नभएको बताउँछिन् । एलिना भन्छिन्:- कि मानिसहरूले उनको बारेमा लेखिएको समाचारको स्क्रिनसटहरू फर्वार्ड गरिरहेका छन्, तर उनको परिवार र उनका साथीहरूले कहिल्यै आफू बलिउड अभिनेत्री जस्तो देखिन्छु भनेर भनेनन्।

अलिनाले हिन्दुस्तान टाइम्ससँग यो तुलनाको बारेमा कुरा गर्दै आफू आफ्नो पहिचान बनाउन चाहन्छु भनी बताइन्। उनले भनिन्, म व्यक्तिगत रूपमा यसमा विश्वास गर्दिनँ। म विश्वास गर्छु कि कहिलेकाहीँ कोही फिल्म क्षेत्रमा हुँदा मानिसहरूले उहाँसँग तुलना गर्छन्। तर समयसँगै म आफ्नो पहिचान बनाउन सक्षम हुनेछु र मानिसहरूले चिन्न सक्नेछन् भन्ने आशा गर्छु।

एलिनाको इन्स्टाग्राममा ३२ हजार फलोअर्स छन्। एलिना पनि लन्डनकी हुन् जहाँ उनी आफ्नो परिवारसँग बस्दै आएकी थिइन् । मोडलिङ र बलिउडमा भाग्य जमाउन उनी गत वर्ष भारत आएकी थिइन् ।

उनले भनिन्, ‘म मोडल बनेर चलचित्र क्षेत्रमा काम गर्न चाहन्थें । समय बित्दै जाँदा लन्डनमा मोडलिङ गरें । म करिब एक वर्षअघि भारत आएकी हुँ र यहाँ मोडलको रूपमा काम गर्दै छु ।” अलीनाले छिट्टै लखनउ जंक्शन नामक फिल्मबाट डेब्यु गर्दैछिन् ।


Last Updated on: February 5th, 2024 at 8:00 pm
२४६ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया