बिहिबार ३१ जेठ २०८१

एजेन्सी । हिन्दू क्यालेन्डर अनुसार एक वर्षमा १२ वटा पूर्णिमा हुने गर्छन्। यस वर्ष माघ पूर्णिमा शनिबार परेको छ। सो दिनबाट श्री स्वस्थानी व्रत समाप्त पनि हुनेछ। माघ पूर्णिमा शुक्रबार दिउँसो ३:३३ बजे सुरु भई अर्को दिन शनिबार साँझ ५:२८ बजेसम्म चल्नेछ।

यस पटक कन्या राशिमा माघ पूर्णिमा परेकोले अद्भूत योग बनिरहेको छ । कन्या राशिको स्वामी बुध हो, जसको प्रभाव सबै राशिहरूमा शुभ र अशुभ रूपमा देख्न सकिन्छ। यसबाट कुन-कुन राशिका मानिसले पाउने फाइदाहरू विस्तारमा जानौं!

वृष राशि: सिर्जनशीलतामा रुचि राख्ने वृष राशिका लागि यो योगले राम्रो प्रभाव पार्नेछ। यदि सम्भव छ भने, तपाईंले यस समयमा देखेको सपना साकार हुन सक्छ। यो यस्तो समय हो कि यदि तपाईले कडा परिश्रम गर्नुभयो भने तपाईले यसमा पक्कै सफलता पाउनुहुनेछ।

अहिले सम्म बाँकी रहेका काम पनि पूरा हुनेछन् । व्यवसाय गर्नेलाई माता लक्ष्मीको विशेष कृपा मिल्नेछ। चन्द्रमाको प्रभावले विशेष व्यक्तिसँग भेटघाट हुनसक्छ । यस समयमा धन कमाउने धेरै अवसरहरू हुनेछन्।

मकर राशि : लामो समयदेखि रोकिएका काम सम्पन्न हुनेछन् । यो समयमा अविवाहितहरुका लागि विवाहको प्रस्ताव आउनेछ । घर, पसल वा जग्गा किन्ने अवसर सृजना भइरहेको छ । यस समयमा कुनै पनि प्रकारको तनाव हट्नेछ। शिक्षा सम्बन्धी कार्यमा सफलता मिल्नेछ । दाम्पत्य जीवनमा मधुरता रहनेछ।

कर्कट राशि : बाँकी रहेका काम यस समयमा पूरा हुनेछन्। जुन उद्देश्य राख्नुभयो, त्यसमा सफलता मिल्नेछ। यस समयमा कुनै पनि प्रकारको ऋण हटाइनेछ। यदि विद्यार्थीहरू यस समयमा कुनै पनि परीक्षाको तयारी गर्दैछन् भने उनीहरूले त्यसमा सफलता पाउनेछन्।


Last Updated on: February 22nd, 2024 at 10:30 pm
१४११ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया