आइतबार १० आषाढ २०८१

काठमाडौँ । संसारमा केही यस्ता मानिस पनि छन्, जो मूर्खताको सीमा नाघ्छन् र आफ्नो हानि आफैँमा पुग्छन्। तपाईँले राजाको बाँदरको कथा सुन्नु भएको होला, जसमा बाँदरले राजाको नाकमा बसेको झिँगालाई भगाउन खोज्छ तर झिँगा नउठ्दा तरबार निकालेर सिधै राजाको नाकमा हान्छ। यो घटनामा झिँगालाई केही हुँदैन तर राजाको नाक अवश्य काटिन्छ ।

वास्तवमा मानिसको खुट्टामा लामखुट्टे बसेर रगत चुसिरहेको थियो, त्यसलाई भगाउनको लागि व्यक्तिले यस्तो काम गर्‍यो कि त्यसको मूल्य चुकाउनुपर्ने भयो । मानिसले हथौडाले आफ्नो खुट्टा भाँच्यो। उनले हथौडाको प्रयोग गरेको काममा उनी पक्कै सफल भए पनि लामखुट्टे मारे । भिडियोमा लामखुट्टे मानिसको खुट्टामा बसेर रगत चुसिरहेको देख्न सकिन्छ । जसका कारण उनी यति रिसाए कि उनले सिधै हथौडा लिएर लामखुट्टेलाई प्रहार गरे जसबाट लामखुट्टे मरे तर घाटा भने उनको खुट्टाको हड्डी भाँचियो । फुटेको औँलाको एक्स९रे रिपोर्ट पनि भिडियोमा देखाइएको छ ।

यो रमाइलो भिडियो सामाजिक सञ्जाल इन्स्टाग्राममा कजाकसोलो नामको आइडीबाट शेयर गरिएको छ, जसलाई अहिलेसम्म ६९ लाख पटक हेरिएको छ भने भिडियोलाई २ लाख २८ हजारभन्दा बढीले लाइक पनि गरेका छन् ।त्यसै गरी, व्यक्तिको मूर्खताले भरिएको यो भिडियो हेरेपछि प्रयोगकर्ताहरूले विभिन्न हास्यास्पद प्रतिक्रिया पनि दिएका छन्। यो समाचार अर्घाखाँची बुलेटिनमा छापिएको छ।


Last Updated on: April 10th, 2024 at 9:43 am
९७ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया