बिहिबार ३१ जेठ २०८१

काठमाडौँ । इन्डोनेसियाबाट एउटा अचम्मको घटना बाहिर आएको छ । एक ४५ वर्षीया महिला एक विशाल अजिङ्गरको पेटमा मृत फेला परेकी छन् । दक्षिण सुलावेसी प्रान्तको कालेम्पाङ गाउँकी फरिदा शुक्रवार जुन ७ मा बेपत्ता भएकी थिइन् । घर नफर्केपछि श्रीमान् र परिवारले उनको खोजी कार्य गरेको थियो ।

खोजीका क्रममा फरिदाका केही सामान उनका श्रीमानले जङ्गलमा फेला पारे । यसले गर्दा गाउँलेहरूलाई नजिकै एउटा ठुलो अजिङ्गर रहेको पत्ता लगाए । जसको लम्बाइ करिब १६ फिट रहेको अनुमान गरिएको छ। यो डरलाग्दो खोजको वर्णन गर्दै, गाउँ प्रमुख सुआर्डी रोसीले समाचार एजेन्सी एएफपीलाई भने चाँडै ठुलो पेट भएको अजिङ्गर देखे। त्यसपछि गाउँलेहरूको आशङ्का गर्न थाले ।

गाउँलेहरूले अजिङ्गरलाई समातेर पेट काट्ने निर्णय गरे। उनले यसो गर्ने बित्तिकै फरिदाको टाउको देखिन थाल्यो । त्यसपछि नजिकै रहेका मानिसहरूमा त्रास फैलियो । अजिङ्गरको पूरै पेट च्यातिएपछि फरिदाको पूरै शरीर देखिन थाल्यो । फरिदालाई अजिङ्गरको पेटभित्र लुगा लगाएको शव फेला परेको थियो ।

अजिङ्गरले मानिसलाई निल्ने यो पहिलो घटना होइन। गत वर्ष भारतको दक्षिणपूर्वी सुलावेसीको तिनाङ्गिया जिल्लामा यस्तै घटना भएको थियो। ज


Last Updated on: June 9th, 2024 at 3:36 pm
१०७४ पटक हेरिएको

तपाईको प्रतिक्रिया